Кременчук відвідали Віце-прем’єр-міністр та Міністр оборони

Сьогодні у Кременчуці із робочою поїздкою перебували Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та Міністр оборони України Андрій Таран. Вони відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Посадовці ознайомилися з продукцією військового призначення, що виготовляється підприємством, та оглянули потужності основного виробництва. Обговорювали конкретні заходи щодо виведення підприємства з кризи. Голова ОДА Олег Синєгубов на своїй сторінці у Телеграмі написав:

«….підприємство потребує державних інвестицій, замовлень і модернізації, щоб стати потужним національним товаровиробником. Із боку обласної державної адміністрації робимо все для того, щоб «АвтоКрАЗ» не втратив свої технологічні можливості, а люди отримували заробітну плату без затримок».

Олег Уруський, у свою чергу, зазначив, що ситуація потребує пошуку оптимального рішення. На сайті Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України читаємо:

«Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку», - вважає посадовець.

Стрічка новин