166 кременчуцьких рятувальників вакцинували проти коронавірусу

Вакцина Pfizer – уже в Кременчуці: 166 рятувальників щепили проти коронавірусу. Загалом же близько 70% особового складу дали згоду вакцинуватися проти COVID-19. Подробиці – у наступному сюжеті.

Щеплення кременчуцьких надзвичайників вакциною Pfizer проводила мобільна бригада медиків із Полтави. Це – єдина бригада на всю Полтавську область, яка проводить щеплення цією вакциною. Адже вона надійшла централізовано в обласний центр, всього – 1170 доз.

Максим Середа, директор департаменту охорони здоров’я Кременчука

- Вакцина Pfizer – американського виробництва, вакцина якісна. Вона затверджена Всесвітньої організацією охорони здоров’я. Згідно із рекомендації МОЗу, саме ця категорія службовців (ДСНСівці) щепляться лише цією вакциною.

Сергій Геращенко, начальник Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС у Полтавській області

- Сьогодні проходять щеплення 166 співробітників Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобиного і Козельщини. Я першим пройшов щеплення. Настрій гарний, робочий.

За словами Сергія Геращенка, до 70% особового складу дали згоду вакцинуватися проти коронавірусу. Дехто з працівників, говорить, уже перехворів на цю інфекційну хворобу. Інші ж свідомо підходять до вакцинації, бо розуміють: у своїй професії доводиться спілкуватися із багатьма людьми.

Ірина Зуб, головний інспектор відділу Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС

- Вакцину мені зробили 5 хвилин тому. Самопочуття нормальне, укол майже не відчувається. Із дитинства мене виховали так: якщо треба робити вакцину, то я її роблю. Тому для того, щоб взяти участь у загальному колективному імунітеті від коронавірусу, я роблю цю вакцину.

Олександр Грінченко, співробітник Крюківської пожежної частини №15

- Як комар вкусив. Потрібно щеплення робити, щоб запобігти інфекційним хворобам. Це захист свого здоров'я, у першу чергу.

Максим Середа, директор департаменту охорони здоров’я Кременчука

- Щодо побічних ефектів, то у неї менше, ніж у тих, що були зареєстровані раніше, але, звичайно, побічні ефекти – поствакцинальна реакція. Це звичайна реакція організму на введення антигену.

Максим Середа говорить: у Кременчуці щеплюють й іншими вакцинами. Нещодавно отримали і вже використали понад 1000 доз вакцини корейського виробництва AstraZeneca. Зараз щеплюють китайською вакциною Corona Vac.

Стрічка новин