Facebook запропонує користувачам прочитати новину перед тим як поділитися нею

Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Відзначається, що даний етап можна пропустити.

Facebook оголосив про початок тестування нової функції, яка буде просити користувачів прочитати статтю, перед тим, як нею поділитися, повідомляє компанія на своїй сторінці в Twitter, передає ДТ.

Якщо користувач захоче поділитися посиланням на статтю, яку він не відкривав, Facebook покаже підказку, що спонукfє прочитати новину. Але якщо користувач не прочитавши статтю все одно захоче поділитися нею, він все одно зможе пропустити цей етап натиснувши кнопку "Продовжити публікацію".

"Ви збираєтеся поділитися цією статтею, не відкриваючи її. Обмін статтями, не прочитавши їх, може означати упущення ключових фактів", - йтиметься в нагадуванні.

Відзначимо, що Twitter почав тестувати аналогічну функцію в червні 2020 року. В даний час вона працює при спробі зробити ретвіт статей англомовних ЗМІ. У Twitter підтвердили обнадійливі результати: користувачі відкривали статті на 40% частіше після перегляду підказки, а деякі користувачі відмовлялися від ретвітів після прочитання.

Нагадаємо, що власники гаджетів від Apple, які оновили iOS до версії 14.5 отримують повідомлення від Facebook і Instagram з приводу нової політики конфіденційності, яка вимагає явного дозволу на збір особистих даних, щоб залишатися безкоштовними.

Стрічка новин