Мигдаль, кеш'ю або волоські – які горіхи допоможуть схуднути?

Мигдаль, кеш'ю або волоські – які горіхи допоможуть схуднути?

Не тільки схуднути, а також наситити організм необхідними нам Омега-кислотами і поліпшити роботу серця допоможуть горіхи.Які саме – в дослідженні вчених.

Успішно худнути і одночасно не відчувати себе голодним допоможе суміш з горіхів. Однак ці плоди допомагають не тільки насититися і боротися із зайвими кілограмами: за допомогою горіхів можна поліпшити здоров'я серця, судин і отримати важливі для здоров'я Омега-амінокислоти. Які саме горіхи володіють такими властивостями, спільно з'ясували американські і китайські медики: результатами вчені поділилися в медичному журналі Nutrients.

У чому ж перевага горіхів для схуднення?

Медики відзначають про ефективність для схуднення саме суміші з декількох деревних горіхів. Так, горіхи – це відмінне джерело білка і корисних жирів, що сприяє насиченню. Так, одна група добровольців посилено худла (низькокалорійна дієта плюс фізична активність) і їла суміш з горіхів, а інша – спеціальні очищені вуглеводні крекери. В результаті дослідження показало, що схуднути вдалося добровольцям з обох груп, але тільки ті, хто їв суміш з горіхів, не відчували себе голодними.

Крім почуття насичення, суміш з деревних горіхів благотворно вплинула на стан серця: люди, схильні до гіпертонії, помітили, що тиск у них став підвищуватися рідше, також менше стала турбувати тахікардія (підвищене серцебиття). Також в крові добровольців, які вживали горіхи, рівень олеїнової кислоти, тобто Омега-9, значно зріс.

Які ж горіхи допоможуть схуднути, не відчувати голод і зміцнять здоров'я?

За рахунок вмісту в них Омега-9 ці деревні горіхи можуть вважатися засобом профілактики серцево-судинних захворювань. Крім профілактики хвороб серця і судин, олеїнова кислота також захищає від раку. Бути більш здоровими, відчувати ситість і при цьому худнути вам допоможуть:

мигдаль,

кешью,

фундук,

макадамія,

фісташки,

пекан,

грецькі горіхи.

Волоські горіхи, крім Омега-9, також багаті Омега-3 (ліноленової кислотою). А ці поліненасичені амінокислоти – важливий будівельний матеріал для клітин, які також служать для профілактики цілого ряду захворювань, від хвороб серця до астми і депресії.

Стрічка новин