Полтавський МБК організовує збір матеріалів про Другу світову війну

Міський будинок культури до Дня Перемоги організовує онлайн-флешмоб «Територія пам’яті». Разом із приєднаними філіями вони планують створити віртуальний альманах про події Другої світової війни. Деталі дивіться у наступному сюжеті.

Напередодні Дня пам’яті та примирення Полтавський будинок культури оголосив пошукову роботу серед громад міста, щоб разом зібрати маловідомі історії своїх рідних та близьких про Другу світову війну. Ідею створення відеоальманаху в громадах підтримали.

Наталія Вісич, заступник директора Полтавського МБК з культурно-масової роботи

- Найактивніше включився Ковалівський сільський будинок культури, Чорноглазівка дуже гарне відео презентувала, таку добротну фактологічну роботу пророблену, цікаві фото та факти вони зібрали у своїй презентації, Бричківський будинок культури, Пальчиківський, Тахтаулівський надіслав. Інші ще працюють над оформленням зібраних матеріалів.

Як говорить директорка Полтавського будинку культури, таких історій багато, і за ними стоять людські долі. Тому відеоальманах «Територія пам’яті» буде у вільному доступі, щоб усі охочі змогли дізнатися щось нове з історії свого краю.

Оксана Дейнега, директор Полтавського МБК

- Зараз на нашу пошту приходять листи, фотографії, розповіді, вирізки з газет, це все – результат пошукової роботи наших будинків культури. Наразі вже маємо історії і про школярів, які в свої дитячі роки були партизанами, і про танки, в яких переховувалися наші бійці, які довгий час стояли на території села і ніхто не міг уявити, що там є живі люди. Потім їх врятували односельчани.

Аби долучитися до такого флешмобу, розкажіть на своїй сторінці у Facebook про людину, конкретну подію, пам’ятне місце або цікаву історію періоду Другої світової війни, пов’язану з населеними пунктами Полтавської громади, та додайте #територія_пам’яті. 

Стрічка новин