Лікарні Полтавщини отримують з Німеччини благодійну допомогу – «ліжка-вертольоти»

Таку підтримку надає німецька Спілка Самаритян. До України вже приїхало чотири вантажівки із цим обладнанням. Днями очікують на п’яту. Як допоможе цей вантаж медикам у роботі – з’ясовувала наша знімальна група.

Кременчуцькі самаритяни отримали четверту в цьому році вантажівку з німецьким гуманітарним вантажем – функціональними ліжками, матрасами та приліжковими тумбочками, які будуть передані в медустанови Полтавщини.

Микола Литвиненко, начальник Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни

- Ці вантажі учора відвантажили для обласної психіатричної лікарні. І такий же вантаж сьогодні отримала лікарня «Придніпровська». І далі вони йдуть за планом розподілу міністерства соцполітики для інших лікувальних закладів.

За словами Миколи Литвиненка, у Гамбурзі готують уже п’яту вантажівку для лікарень Полтавщини. Обладнання, стверджує медик, дуже корисне і потрібне у роботі.

Микола Литвиненко, начальник Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни

- Під час пандемії дуже необхідно, щоб пацієнти мали зручне ліжко, особливо, якщо вони кисневозалежні. Тому цей вантаж на сьогодні потрібен, як ніколи.

А ще начальник Кременчуцького госпіталю поділився приємною новиною: один із їхніх німецьких помічників та друзів став першим іноземцем, який отримав кременчуцький знак «За заслуги перед містом».

Микола Литвиненко, начальник Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни

- Із ними добре працювати, бо вони нас чують. І навіть за доставку цих п’яти вантажівок оплатила Німеччина.

Стрічка новин