Українська художниця підкорює світ картинами з моху і смоли

Українська художниця підкорює світ картинами з моху і смоли

Живі картини Пащенко зберігають свою свіжість до 10 років.

Настінний живопис української художниці Анни Пащенко дає можливість насолодитися заспокійливою красою природи, прямо у себе вдома. Художниця створює настінні картини, натхненні природою, використовуючи смолу і справжні рослини.

«Я багато подорожую і надихаюся самою природою, - розповіла Пащенко My Modern Met. «Вона кращий творець, і все, що мені потрібно зробити, це передати її унікальність в моїх роботах». Кожен твір - єдине в своєму роді, немов мініатюрна екосистема, що включає справжнє рослинне життя. «Я використовую папороть і різні види моху разом з гілками, які збираю під час подорожей», - розповідає Пащенко.

Пащенко створює цілі прибережні пейзажі в плоских округлих металевих рамах. Вона використовує справжній мох, чорний пісок і гальку для створення своїх мініатюрних землистий ландшафтів, а океан відтворюється зі смоли.

Інші роботи відображають красу навколишнього середовища, подібну джунглях, з художніми аранжуваннями текстурованих рослин. Здається, що в кадрі ростуть папороті, мох і гілки. І хоча кожен предмет включає в себе справжні природні елементи, вам не потрібно турбуватися про збереження живих рослин. За словами Пащенка, «стабілізований мох зберігає форму і колір до 10 років, папороть - до 5 років». 

Раніше ботаніки з Королівських ботанічних садів Кью в Великобританії описали «найпотворнішого орхідею в світі». Незважаючи на те, що вона була виявлена зовсім недавно, вона вже вважається видом, який знаходиться на межі зникнення.

Стрічка новин