Полтава активно розвивається та змінюється на краще, і є всі шанси, що вона стане одним з туристичних центрів країни – заявив 5-ий номер списку Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шевченко під час свого візит

Мер міста ознайомив гостя з історичним центром міста.

Міський голова Андрій Матковський особисто привітав гостя та поспілкувався з ним: на теми від серйозних політичних, таких як поведінка партій у нашому місті, до питань студентського руху та самоврядування. Мер відзначив особисту зацікавленість Андрія Шевченка саме молодіжним рухом України та Полтави зокрема. Андрій Матковський розповів гостю про те, що в Полтаві є ще один мер – студентський, і що в новому адмінкорпусі міського будинку культури в мабутньому засідатиме справжня студентська рада, яка зможе впливати на діяльність міської. Щодо питань політичних, то міський голова зазначив - у Полтаві підготовка до виборів відбувається цілком толерантно, кожна сила рекламує себе і не займається гнобленням інших. Велика політика не заходить у стіни міської ради - в цих стінах, підкреслив мер, займаються виключно господарськими питаннями. Під час ознайомлення з історичним центром міста Андрій Шевченко відзначив велику кількість зелених насаджень, чистоту та охайність вулиць міста. Дуже зацікавила гостя і практика міської ради збирати громадські слухання стосовно спірних питань - розташування будівництв та інших господарських, які мають принципове значення для міської громади. Завітавши до Художнього салону, 5-ий номер списку БЮТ зазначив - Полтавщина є духовним серцем України і навіть придбав сувеніри, при цьому пожартував - це алібі для дружини: якщо є сувенір - значить, був у відрядженні. Загалом, відзначив Андрій Шевченко, враження від Полтави - виключно позитивні, і висловив упевненість, що на місто чекає чудове майбутнє.

Міський голова зазначив – вибори на місто практично не впливають – у міської ради свої завдання, найголовніше з яких – співпраця всіх політичних сил.

Стрічка новин