Спортивна драма «Пульс» влітку вийде на великі екрани

Спортивна драма «Пульс» влітку вийде на великі екрани

Кінотеатральний прокат фільму «Пульс» розпочнеться 22 липня, за день до старту Токійської Олімпіади. До початку показів творча команда стрічки підготувала сюрприз, про який стане відомо згодом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті FILM.UA Group. 

Зазначається, що вихід художнього повнометражного фільму «Пульс» на великі кінотеатральні екрани був запланований на 8 квітня, проте через запровадження жорсткого карантину у значній кількості регіонів України творці стрічки вирішили перенести її реліз на більш сприятливий період.

«Старт прокату спортивної драми «Пульс» в національних кінотеатрах запланований на 22 липня 2021 року. Ця дата була обрана не випадково, адже фільм про реальну українську легкоатлетку та чемпіонку Оксану Ботурчук вийде за день до старту 32-х Олімпійських Ігор, які проходитимуть в Токіо (Японія)», - ідеться в повідомленні.

Як прокоментував продюсер стрічки Єгор Олесов, непросто було прийняти факт ще одного переносу виходу цієї надихаючої кінострічки, проте ці тимчасові негаразди лише загартовують.

«Ми продовжуємо вірити в те, що «Пульс» скоро дійде до масового глядача і обов’язково йому сподобається. Випускати українську спортивну драму в один час з Олімпійськими Іграми здається нам цілком доречним та важливим з точки зору підтримки участі в них українських спортсменів. Дійсно, в цьому є щось символічне», - сказав Олесов.

За відсутності нових карантинів, викликаних епідемію коронавірусної інфекції, з середини липня «Пульс» можна буде побачити в переважній більшості кінотеатрів країни. В межах прокату заплановані покази спеціальної інклюзивної версії фільму, деталі про які будуть повідомлені додатково. Також в середині травня буде оголошена ще одна важлива новина для всіх, хто чекає на цей спортивний байопік про боротьбу та волю до перемоги.

У FILM.UA нагадали, що наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» в межах Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США) і стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю – кращий фільм та кращий режисер. Але на цьому фестивальна історія картини не закінчується, її включили до основних програм ще два міжнародні фестивалі – французький Nice International Film Festival та американський Richmond International Film Festival.

Режисер фільму - Сергій Чеботаренко. Виробництво здійснила компанія KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group, за підтримки МКІП.

Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Стрічка новин