Голова правління компанії «Полтавтрансбуд», депутат міської ради від Блоку Юлії Тимошенко Олексій Ландар у провів зустріч з виборцями Ленінського району міста

Спілкуючись з полтавцями, він відповідав на питання як політичного характеру, і так і господарського.

Олексій Ландар, обраний до міської ради як депутат від Блоку Юлії Тимошенко, цілком підтримує передвиборну програму свого політика. Адже, запевнив він мешканців Ленінського району міста, які прийшли на зустріч, вбачає у цьому прогресивний прорив для України: як в діяльності уряду, так і в усьому механізмі розбудови держави. Спілкуючись з Олексієм Ландарем, полтавці цікавились і політичними питаннями. Розповіли мешканці району і про випадки, коли до них приходили люди, не називаючи себе, і запитували, за яку політичну силу збираються віддати свій голос.

Передвиборна програма Юлії Тимошенко охоплює всі сфери життя, зазначив Олексій Ландар. Нині опоненти підхопили ідеї, запропоновані лідеркою Блоку. Однак багато напрацювань Юлії Тимошенко - набутки ще за часів перебування її на посаді прем'єр-міністра.

Цікавить полтавців забудова Ленінського району, озеленення прибудинкових територій, ремонт доріг. Скаржилися на роботу житлово-експлуатаційних дільниць, особливо після перших осінніх злив. На зустрічі обговорювали шляхи розв'язання проблем.

Стрічка новин