З нагоди святкування 50-річчя відкритого акціонерного товариства «Полтавагаз» в театрі імені Гоголя пройшли урочисті збори

Нині, зазначили учасники зборів, рівень газифікації Полтавської області сягає 80-ти відсотків і є одним з найвищих в Україні. Працівників підприємства вітали керівники та посадовці міста.

Аби привітати «Полтавагаз» з 50-літнім ювілеєм, зібралися народні депутати України, представники Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», дочірньої компанії «Газ України», золоті ювіляри підприємства. Завітали і представники облдержадміністрації та обласної ради, міський голова Полтави.

Під час свого виступу голова правління ВАТ «Полтавагаз» Михайло Косіченко зазначив, що нині підприємство здійснює газифікацію та газопостачання у 18-ти районах Полтавщини, обслуговує майже 19 тисяч кілометрів газопроводів. І все це силами майже трьох тисяч працівників.

Наголосив Михайло Косіченко також, що свята б зараз не було без вкладу ветеранів підприємства, які передавали свій досвід молодим співробітникам. А тому нині відзначили кращих працівників ВАТ «Полтавагаз» подарунками та грамотами.

Вітали співробітників «Полтавагазу» і заступник голови облдержадміністраці Сергій Ясинський та голова обласної ради Олександр Удовіченко.

Міський очільник Андрій Матковський наголосив (цитата) «кожен мешканець Полтави, включаючи мера, щодня вмикаючи гарячу воду, підпалюючи газ, торкаючись батарей, пам'ятає, що в цьому є тепло рук і серця працівників підприємства».

Стрічка новин