Як доглядати за шкірою обличчя навесні?

Як доглядати за шкірою обличчя навесні?

Навесні наша шкіра потребує особливого догляду, адже взимку на неї впливали різні зовнішні фактори.

Весняний догляд за шкірою обличчя повинен відрізнятися від зимового. Змінюйте деякі засоби залежно від сезону, адже від текстури і формули залежить ефект б'юті-продуктів. 

Делікатне очищення шкіри в три етапи. Підберіть м'які засоби, які підтримуватимуть необхідний pH-баланс (водний) шкіри. Класична схема очищення відбувається в три етапи: демакіяж - умивання - тонізація. Не використовуйте багатофункціональні продукти 3 в 1 на постійній основі. Залиште їх для подорожей або тих моментів, коли немає часу на beauty-рутину.

Змивайте будь-які засоби для демакіяжу. Будь-який засіб, який ви використовуєте для зняття макіяжу, потрібно змити. Досить вмитися простою водою (краще всього "в парі" з очищаючим гелем, кремом або пінкою. Цей крок допоможе прибрати залишки забруднень і підготувати шкіру до нанесення тонера або тоніка, а речовини від вашого догляду - будуть краще проникати і впливати.

Відновлюємо водний баланс шкіри. Після зими наша шкіра зневоднена, тому потрібно використовувати продукти, які мають у складі зволожуючі компоненти. Один з найефективніших - гіалуронова кислота. Вона насичує клітини вологою і підвищує пружність.

Легкі текстури. Щільні текстури можна залишити на наступний сезон. Переходьте на більш легкі формули і флюїди з вітамінами (А, Е, С), антиоксидантами та іншими зволожуючими і протизапальними компонентами (наприклад, алое).

Потрібно навесні використовувати SPF-фільтр. Sun Protection Factor - це сонцезахисний фактор. Практично 50% щорічної дози променів ми отримуємо не в літній період, тому варто додати захисний крем в свою косметичку. Коли використовувати? Наносьте засіб в період з 11.00 до 16.00, особливо якщо збираєтеся на прогулянку.

Маски для шкіри. Навесні на шкірі можуть з'являтися запалення, чорні крапки або інші неприємні моменти. Для того, щоб звузити пори і очистити обличчя - робіть маски в домашніх умовах два рази на тиждень.

Скраб або пілінг. Весняний період відмінно підходить для того, щоб очистити свою шкіру від відмерлих частинок. Це допоможе запобігти появі пігментних плям і посилити проникнення інших компонентів. Виберіть засіб залежно від вашого типу шкіри. Зверніть увагу, що крупні частинки великої абразивності можуть пошкодити тонку або чутливу шкіру.

Стрічка новин