Український рок-гурт «Арізона» дав перший сольний концерт

Крім уже відомих хітів, на ньому представили декілька нових пісень. Карантин та довга розлука з аудиторією, говорять музиканти, дала час та поштовх для творчості. Як сприйняли глядачі артистів, розповість Анна Ружін.

У залі не велелюдно, проте тут – справжні пошановувачі творчості гурту «Арізона». Говорять: вони скучили за виступами улюблених артистів. 

Андрій Небрат, ведучий 

- Я уже спілкувався з багатьми людьми, які тут присутні, то вони дуже задоволені тим, що в Полтаві можна нарешті прийти на якийсь мистецький захід. Адже завдяки оцим усім подіям, пандемії, то у Полтаві досить довго не було нічого вартого, щоб це відвідати.

На розігріві музикант Олексій Дубровський, творчий псевдонім A.D.NOMAD, виконуватиме свої авторські пісні. 

Олексій Дубровський, музикант, творчий псевдонім A.D.NOMAD

- Програма в форматі акустична сесія, як це виглядає: є спеціальний пристрій, що називається лупер, він циклує ті музикальні фрази, які грає виконувач, і по натисканню кнопки він їх повторює. І на фоні цього артист на сцені може створити ілюзію цілої групи.

Після Олексія на сцену вийшла «Арізона». Говорять, до першого сольного концерту готувались досить довго. Ще на початку обіцяють приємно здивувати своїх прихильників. 

Олександр Бондарчук, соліст гурту «Арізона»

- Сьогодні буде одна абсолютна прем'єра, пісня, яку взагалі ніхто не чув, крім нас. І одна напівпрем'єра. Раніше ми її в акустиці виконували, а тепер зіграємо в електроваріанті. 

Соліст гурту зазначає: вперше за час існування гурту зіграли повноцінно всі пісні, але анонсують: попереду ще буде багато цікавого. 

Стрічка новин