На Полтавщині під час Різдвяних богослужінь правопорядок забезпечуватимуть понад 240 поліцейських

На Полтавщині під час Різдвяних богослужінь правопорядок забезпечуватимуть понад 240 поліцейських

Богослужіння 6-го та 7-го січня заплановані у понад 300 культових спорудах області. Перед проведенням релігійних заходів в містах та районах області  відбулися зустрічі представників поліції та релігійних конфесій щодо обговорення формату проведення богослужінь в умовах карантину.

У Святвечір, на Різдво та під час святкових вихідних публічну безпеку й порядок в населених пунктах Полтавщини будуть забезпечувати понад 240 поліцейських та 40 військовослужбовців Національної гвардії.

Окрім того, ще кілька десятків поліцейських стежитимуть за порядком на різдвяних заходах, що відбудуться біля центральних ялинок у Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Лубнах.

"Закликаємо учасників заходів бути толерантними та взаємоввічливими. Уникайте конфліктів та будь-який протиправних дій, а також дотримуйтесь правил карантину  (надягайте захисні маски або респіратори й тримайте соціальну дистанцію). У випадку, якщо ви стали очевидцем правопорушення або жертвою злочину негайно звертайтеся до поліцейських, або телефонуйте за номером «102». Аналогічні варіанти дій слід виконати також у разі виявлення небезпечного або підозрілого предмета", - йдеться у повідомленніполіції Полтавщини.

Стрічка новин