Магнітні бурі у січні 2021: календар, коли небезпечні дати в Україні

Магнітні бурі у січні 2021: календар, коли небезпечні дати в Україні

Січень 2021 відзначиться кількома магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Ці бурі відчують і в Україні. Підготували для вас календар усіх дат, коли магнітне поле Землі впливатиме на самопочуття у січні.

У січні 2021 року очікується кілька магнітних бур, які будуть істотно відчутні в Україні та світі. Одна з магнітних бур буде досить тривалою та потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати протягом усього місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів.

Дізнайтесь, коли ви можете відчути вплив Сонця на собі у січні:

Від 1 січня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде досить потужною. Вона може мати незначний вплив на самопочуття: головний біль, неуважність, загальна слабкість. Триватиме це магнітне коливання, яке можуть відчути дуже метеочутливі люди, до 9 січня. Це буде найдовша та найпотужніша магнітна буря місяця січня.

Середньої потужності магнітну бурю місяця чекайте посередині місяця – з 12 січня. За прогнозами науковців, така буря може викликати головний біль, погіршення роботи серцево-судинної системи, слабке загальне самопочуття. Магнітні потоки будуть відчутні до 18 січня.

Чергові магнітні коливання місяця будуть 24 січня. Вони будуть середньої інтенсивності, проте підуть вже на спад. У цей період ви можете поганого почуватися, тому фахівці рекомендують стежити за своїм станом здоров'я. Для цього вам потрібно регулярно міряти артеріальний тиск, не виходити з дому без зайвої необхідності, а також не вживати важку їжу, щоб не перенасичувати організм. Триватиме це до 31 січня.

Стрічка новин