Як підпалили історичну будівлю у центрі Полтави: оприлюднили відео

Як підпалили історичну будівлю у центрі Полтави: оприлюднили відео

 Видання 0532 показало, як усе відбулось тієї ночі, 9 грудня.

Нагадаємо, уранці 9 грудня Полтава прокинулась із новиною, що в центрі палає колишній Котлярик, будівля Дворянського зібрання.

Виклик про пожежу до рятувальників надійшов о 4.11, хоча попередньо називали час 4.30. Також бійці ДСНС змогли підрахувати площу займання:

"Вогонь знищив прибудований майданчик до будівлі площею 500 м2 та покрівлю пам’ятки архітектури. Пошкоджено майно в будівлі, товар та торгівельне обладнання магазину".

На відео нині видно, що чоловік, котрий проник у будівлю, влаштував там безлад, та імовірно, підпал. Однак сам не зміг вибратись.

Чоловік на відео зриває і розбиває монітор комп'ютера, зриває камери відеоспостереження, кидає меблі, відкриває двері. Окрім цього, збирає папери, які потім використає для підпалу, пише 0532. На одному з фрагментів відео видно, як у вікні з'явилося світло від ліхтариків охоронної фірми. Проте ніхто з них не заходив усередину.

Виданню 0532 відео надав представник ТОВ "СТАРНАЙТ" (якому належали ресторани та клуб у будівлі).

"Отримане відео ми сьогодні передамо правоохоронцям. Сподіваємося, воно допоможе поліції оперативно розслідувати злочин і головне – з’ясувати мотиви: чи діяв чоловік на запису самостійно, чи за підпалом будівлі стояли замовники?" – повідомив представник "Старнайт" журналістам видання 0532.

Стрічка новин