На Полтавщині зловмисники погрожували підірвати продуктову крамницю та міський ПАБ

На Полтавщині зловмисники погрожували підірвати продуктову крамницю та міський ПАБ

Два схожих випадки сталися у Миргороді та в одному із сіл Миргородського району. В обох ситуаціях зловмисники погрожували персоналу закладів та відвідувачам предметом, схожим на гранату. Поліція відкрила кримінальні провадження.

Заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін повідомив

"Перше повідомлення поліція отримала 11 жовтня. Працівник приватної служби охорони повідомив про невідомого чоловіка, який погрожує підірвати миргородський ПАБ. За адресою негайно прибули слідчо-оперативна група Миргородського відділу поліції, спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи. Правоохоронці завадили 63-річному правопорушнику зникнути з місця події та виявили ймовірний «боєприпас». На щастя, цей предмет не становив загрози для життя людей – за висновком фахівців, він виявився муляжем. А за два дні після цього інциденту в одному із сіл Миргородського району аналогічна погроза пролунала в продуктовій крамниці. 30-річний захмелілий клієнт дістав гранату та висловив намір її підірвати. Поліція знову діяла оперативно, відповідно до обставин події – зловмисника встановили та вилучили предмет, схожий на "РГД-5". Виявилось, що ця "граната" є навчальною. Однак встановити її призначення мають судові експерти".

Слідчі поліції здійснюють досудове розслідування щодо кожного факту за ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Санкція статті передбачає до 34 тисяч гривень штрафу або до 6 місяців арешту, або до 5 років обмеженням волі.

Стрічка новин