Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини за тиждень перевірили 672 заклади області

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини за тиждень перевірили 672 заклади області

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Полтавської області.

Так, на виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області організовано виїзд спеціалістів для проведення перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами.

За період з 05.10.2020 по 11.10.2020 року мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції та органів влади, представників ЗМІ на Полтавщині здійснили 672 рейди.

Під час них перевірили 43 дошкільні заклади, 55 закладів середньої освіти, 3 гуртожитки, 218 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 157 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 69 закладів громадського харчування, 23 перукарень та салонів краси, серед 104 об’єктів –  агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

Порушення протиепідемічних вимог встановилили на 91 об’єкті. За результатами рейдів, фахівці Служби видали 58 приписів, на 8 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення, провели відповідну роз’яснювальну роботу.

Стрічка новин