Гвардійці зі складу Об'єднаних сил доставили гуманітарну допомогу жителям Луганщини

Гвардійці зі складу Об'єднаних сил доставили гуманітарну допомогу жителям Луганщини

Військовослужбовці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького військової частини 3066 Національної гвардії України надали гуманітарну допомогу жителям, які постраждали внаслідок пожеж у Новоайдарському районі Луганської області.

Ініціатором збору стала жителька міста Попасна, Олена Коваленко, яка оголосила про збір речей та разом з жителями міста зібрали 2 вантажні автомобілі допомоги. Про це повідомляє пресслужба угруповання НГУ в ООС.

"Чесно кажучи, була приємно вражена, коли величезна кількість людей виявила бажання допомогти постраждалим. Я навіть не розраховувала на таку кількість речей, тому довелося просити допомоги у військових, які виконують службово-бойові завдання у нашому місті, щоб їх перевезти. Дуже приємно, що військові допомагають цивільному населенню при будь-яких обставинах", - зазначила Олена Коваленко. 

У свою чергу гвардійці допомогли доставити речі та харчові продукти до населених пунктів Капітаново та Муратово та роздати їх мешканцям.

Нагадаємо, що на території Луганської області продовжують гасити пожежі в природних екосистемах, які виникли 30 вересня та 1 жовтня.

Найскладніша ситуація склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

Стрічка новин