Благодійна акція «Шкільний портфелик 2020» у Полтаві

Напередодні нового навчального року Благодійний фонд «Карітас» проводить щорічну благодійну акцію «Шкільний портфелик». З початку липня 2020 року всі охочі могли допомогти зібрати шкільне приладдя для дітей із сімей, які перебувають у важкій життєвій ситуації. Долучилася і Полтава, і цього дня уже вручали портфелики тим, кому вони найпотрібніші.

У Сонячному парку вже збираються мами з дітьми. Цього дня на них чекає невелике свято з врученням портфелів з канцтоварами. 

Пані Юлія разом з сином теж цього дня тут, отримали портфелик. Малечі він до вподоби, та й мама теж задоволена. 

Юлія Ідрісова, полтавка

- Для таких мам, які дійсно потребують цього, – це дуже хороша допомога, адже жінкам, які зараз живуть без чоловіків, фінансово дуже важко. Вони не можуть ні зібрати в школу, ні скупити все. Їм дуже важко. Вони навіть доїдають крихти зі столу, як-то кажуть. І для таких мам це дуже хороша допомога.

Благодійний фонд «Карітас Полтава» дарує портфелики та канцелярські товари, які були зібрані під час Всеукраїнської благодійної акції «Шкільний портфелик 2020». Остання проводиться в рамках реалізації програм, направлених на надання соціально-психологічної допомоги дітям та сім'ям незахищених верств населення.

Алла Раковецька, координатор акції «Шкільний портфелик»  

- Благодійний фонд проводить акцію вже четвертий рік поспіль. І в цьому році зібрана максимальна кількість портфеликів – це 160 штук. А також набори канцтоварів. Збирали всім містом, благодійники та ті, хто хотіли допомогти. А ще бізнесмени та всі партнери фонду.

Отримати дарунки мають можливість малозабезпечені та багатодітні родини, діти-сироти або позбавлені батьківського піклування. 

Не лише дарунки, а й маленьке свято: концерт та конкурс малюнків на асфальті. 

Стрічка новин