Обласний театр ляльок – в очікуванні нового сезону

Перша вистава запланована на 5 вересня. Зараз актори активно готуються показувати дійства не лише для дітей, а й для дорослих. Нову виставу «Жінка у лавандовому» поставив головний режисер театру. Подробиці – від Аліни Боровик.

У стінах театру проходить кілька репетицій одразу. Тут тренуються показувати «Золоте курча».

Актори розповідають, карантин використали з користю. Було багато часу для репетицій. Ніна Вербенко працює у театрі 50 років.

Ніна Вербенко, артистка, провідна майстриня сцени 

- Почався карантин, для нас, акторів, це було дуже боляче. Ми не можемо жити без глядача, без їх посмішок, і взагалі без наших вистав і без наших ляльок. І тому ми весь цей час присвятили репетиціям. Поновленням.

На іншій частині приміщення готують виставу «Запеклі вороги». Валентина Лисюк керує лялькою-кішкою. 

Валентина Лисюк, артистка, ляльковод  

- Казка про добро і зло. Як і завжди у житті буває день і ніч, добро і зло, і про дружбу. Я хочу вас всіх запросити, щоб всі приходили до нас на виставу, дивилися. І що ми ще скажемо? Я дуже хочу, щоб ви прийшли на виставу.

Зараз готують прем’єри 3-х вистав: «Бентежний Кролик», «Марічка та Ведмідь», «Жінки в лавандовому». Остання розрахована на дорослого глядача. 

Марфа Буторіна, артистка, провідна майстриня сцени

- Зараз іде застільний період. Тобто, ми знайомимося з декорацією, ляльками, реквізитом. З’ясовуємо характери, відносини, правимо текст. Адже, такої немає п’єси. Її написав наш головний режисер.

Ніко Лапунов, головний режисер 

- П’єса написана за мотивами оповідання Уільяма Джона Локка. Описується час поміж 2-х війн. На межі війн. Перша світова і Друга світова. Як війна вплинула на цих двох жінок. Мені так здається, що у наш час це така тема актуальна.

23-й театральний сезон планують розпочати 5 вересня. Першою покажуть «Попелюшку». 

Тетяна Вітряк, директорка театру ляльок 

- На сьогодні маємо дозвіл на початок театрального сезону. Якщо не зміниться ситуація з захворюваністю, то 5 вересня театр відкриє свої двері для наших глядачів. Безумовно, ми почнемо сезон з тих казок, вистав, які дуже люблять діти, дуже просять.

В умовах карантину квитки на вистави можна придбати лише онлайн.

Стрічка новин