Зниклу на Полтавщині 7-річну дівчинку знайшли майже через 5 годин активних пошуків

Зниклу на Полтавщині 7-річну дівчинку знайшли майже через 5 годин активних пошуків

Діана міцно спала на дні глибокої ями.

Поліція розпочала пошуки маленької жительки села Броварки Глобинського району 06 серпня, близько 20:30, після звернення її матері. Як з’ясувалося, дівчинка пішла гуляти, близько 13-ї години, і не повернулася додому.

До пошуків дитини залучили працівників поліції Глобинського, Кременчуцького та Семенівського районів, кінологів із собаками. Піші й мобільні наряди поліції спільно з місцевими жителями перевірили кожний "закуток" населеного пункту. Зрештою, 7-річну Діану знайшли на дні 4-метрової ями, за 300 метрів від батьківської хати.

Як повідомив заступник начальника поліції Полтавської області Андрій Гарастюк, після падіння в яму дитина намагалася самостійно вибратися, однак не вистачило сил. Виснажена Діана заснула прямо на землі. Вона так міцно спала, що навіть не чула як вигукували її ім’я пошукові групи. 

Під час попереднього медичного обстеження у дитини діагностували переохолодження. Інших серйозних ушкоджень не виявили. Однак, для того, щоб пересвідчитися, що її життю і здоров’ю ніщо не загрожує її доставили до дитячої лікарні.

Наразі з матір’ю працюють представники соціальної служби та ювенальної поліції. Спеціалісти вивчають обставини й причини зникнення дитини, психологічний клімат в родині та санітарно-побутові умови, в яких виховуються діти.

Стрічка новин