У Полтаві пройшла благодійна акція «Я стрибаю, бо допомагаю»

«Я стрибаю, бо допомагаю». Благодійна акція з такою назвою пройшла цими вихідними у Полтавському парку «Перемога». Організатори допомагали бажаючим навчитись новому виду фітнесу під назвою «kangoo jumps». Цим спортом займаються за допомогою спеціальних черевиків, конструкція яких дозволяє високо стрибати над землею. 

«Стрибучу» акцію організували полтавки – фітнес-тренерка Анастасія Колодяжна та Оксана Кравченко – родичка матері хворої дитини, дворічного Артема, який потребує коштовної реабілітації, зокрема, занять з іпотерапії.

Оксана Кравченко, тітка хворого Артема

- Так трапилось, що він народився дуже рано, і наслідком цього стала така хвороба, як ДЦП. Ми вирішили влаштувати благодійну акцію для збору коштів на його лікування.

Подібний захід вже успішно провели у Кременчуці, де зібрали 38 тисяч гривень. Бажаючим провели безкоштовний майстер клас з kangoo jumps. Учасники могли пожертвувати будь-яку суму на лікування дитини.

Цей вид фітнесу вже давно відомий у США та Європі, а на теренах України лише завойовує популярність. Він корисний для серця та зміцнює імунітет, опорно-рухову систему.

Анастасія Колодяжна, тренер з kangoo jumps

- Якщо ми використовуємо оригінальні черевики для kangoo jumps, як у нашому випадку, то вони ще й знижують на 80 відсотків навантаження на суглоби.

Спеціальні пружини зменшують навантаження на ноги, при цьому на заняттях працює все тіло. Протипоказань для такого фітнесу немає.

Ірина Зірка, учасниця акції «Я стрибаю, бо допомагаю»

- Дуже класна акція, взагалі я в спортзал ходжу регулярно, ну, принаймні, намагаюсь. Дівчата молодці. Я також завжди прагну долучатись до благочинності.

Перші тренування рекомендують робити на ровній поверхні, як це і зробили учасники. Почали з повільного бігу та невисоких стрибків. 

Стрічка новин