ЗНО на 200 балів склали 8 випускників Полтавщини

Зокрема, в обласному центрі максимальний бал отримали 2 дівчини. Попри карантин та навчання поза школою, на «відмінно» іспит склали більше випускників, ніж торік. Спілкувалась з відмінниками Аліна Боровик.

Ярослава Окара – випускниця ліцею №3 у Полтаві. Історію України склала на 200 балів. Крім цього, здавала англійську та німецьку мови. Результати всіх іспитів – понад 190 балів. 

Ярослава Окара, склала ЗНО на 200 балів 

- Спочатку вільного часу мені було достатньо для того, щоб знаходити хвилинку для якихось розваг. Я люблю грати на фортепіано, читати криги. Але звичайно, що в останні місяці перед іспитом часу взагалі не було.

Ольга Світлична навчалась у Полтавській гімназії №6. На 200 склала англійську. Говорить, гарно підготуватись допомогли фільми, які переглядала мовою оригіналу. 

Ольга Світлична, склала ЗНО на 200 балів 

- Дистанційне навчання у випадку з англійською мовою пішло на користь. Було більше часу для того, щоб приділити його підготовці, не лише виконувати вправи, а дивитися різні фільми. У кожній вправі аудіювання, майже у кожного – різний акцент, і тому потрібно вміти пристосовуватись до цього.

Олександра Дубовик 200 балів отримала одразу з 2-х предметів: математики та біології. Навчалась у Карлівській школі №4. 

Олександра Дубовик, склала ЗНО на 200 балів

- Біологію я особливо люблю, адже планую пов’язати своє життя з медициною. Головне – поставити перед собою ціль та впевнено до неї йти.

Цьогоріч на Полтавщині найбільше відмінних результатів з математики. Її на 200 склали 5 випускників. Можна сказати, що до 2020-21 навчального року математики готові. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

- Найвищий результат – 200 балів. Порівнюючи останні роки, у 2017 у нас було 9 таких випускників, 2018 – 8, у 2019 – 5.

Реєстрація електронних кабінетів для подання заяв на вступ до вишів розпочинається 1 серпня.

Стрічка новин