Велолокації Полтави з'явились на Google Map

На засіданні робочої групи з розвитку велоінфраструктури вирішили створити мапу «ВелоПолтава 2020». Наприкінці зими почали збирати інформацію про потрібні точки. Тепер мапа у вільному доступі. 

10 років пан Єфим щодня їздить велосипедом. Зокрема, і на роботу. За цей час змінив 6 двоколісних транспортних засобів.

Єфим Кучерявий, велосипедист 

- В основному я використовую як засіб переміщення по місту. Це приблизно 90% всього часу – якраз моя їзда по місту. І лише 10% як хобі екстремальне катання. У нас є байк-парк, у якому ми катаємось. Це для екстремального катання, для дозвілля.

Пан Єфим говорить, Полтава невелика, тому велосипедом у різні частини міста дістається за 15-20 хвилин. Майже, як і громадським транспортом. 

Єфим Кучерявий, велосипедист

- Хтось знає свої точки, хтось якісь свої. Але, якщо мапа є, можна відразу спланувати маршрут свій, щоб було більш-менш комфортно пересуватися.

Тепер на платформі Google Maps позначені велопарковки, доріжки та смуги. А також тематичні магазини, майстерні, локації, корисні точки, де можна набрати води, лікарні та рекреаційні зони Полтави. 

Роман Широких, радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури Полтави

- Почали ми працювати над цією веломапою десь наприкінці зими. Володимир Корсунський є учасником робочої групи. Він взяв під себе створення цієї карти, наповнення. Протягом 3-4 місяців ми їздили по місту, збирали інформацію, нам допомагали мешканці міста, які небайдужі до цього питання, також вони їздили, бачили велопарковки, наприклад.

Мапу доповнюватимуть новими точками. Зараз уже почали облаштовувати велодоріжки на вулицях Яківчанській, Героїв АТО, Героїв Сталінграду та 23 Вересня.

Стрічка новин