Масок та антисептиків немає у магазинах Машівського району

Масок та антисептиків немає у магазинах Машівського району

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують фіксувати недотримання протиепідемічних заходів на об’єктах

Протягом тижня Машівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проведено 26 перевірок  щодо здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання поширення коронавірусу COVID – 19.

Оглянули 15 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 6 закладів торгівлі непродовольчими товарами, 3 заклади дошкільної освіти  та 2 інші заклади –  аптеку та «Нову пошту».

Під час перевірок зафіксовано 9 порушень. Найпоширеніші з них: відсутність запасів засобів індивідуального захисту, засоби дезінфекції невідомого походження, збір використаних засобів індивідуального захисту не проводиться.

Хорольське  районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з працівниками національної поліції також продовжує рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної  хвороби.

Так, протягом 25 – 27.07.2020 року комісійно, спільно з працівниками поліції, було проведено перевірки дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 17 об’єктах, а саме: торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, заклади громадського харчування, АЗС. Порушення були виявлені на 1 об’єкті.

Перелік порушень: були випадки порушення маскового режиму покупцями на агропродовольчому ринку, у 3 закладах відсутні урни для зберігання використаних засобів індивідуального захисту працівників, у 2 закладах відсутні таблички про заборону відвідування закладу без захисних масок.

Порушення усувалися одразу. Роботи тривають.

 Інформація департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

Стрічка новин