Ці поради допоможуть не набрати зайвої ваги під час відпустки

Ці поради допоможуть не набрати зайвої ваги під час відпустки

Розповідаємо, як цього уникнути та що варто зробити, аби не обрости зайвим під час відпустки.

Якщо ви проживатимете в готелі з системою харчування All Inclusive, то ці поради однозначно вам знадобляться. Вони дозволять не лише сповна відпочити, а й не засмучуватися через те, що після відпустки ви повернулися маминим пиріжечком.

1. НЕ ПРОПУСКАЙТЕ СНІДАНОК

Обов'язково щільно снідайте. Це варто робити не тільки у відпустці, але і в будь-який інший час. Ситний ранковий прийом їжі дозволить вам не переїдати протягом дня. Але для нього потрібно вибирати правильні продукти, які будуть повільно засвоюватися, і завдяки цьому довго постачатимуть ваш організм енергією. Для сніданку відмінно підійдуть: каша з крупи з низьким глікемічним індексом (гречка, ячмінна крупа, перловка), горіхи, цільнозерновий хліб, яйця і сир. Також можна додати овочі, зелень і ягоди.

2. ПИЙТЕ МЕНШЕ АЛКОГОЛЮ

Багато алкогольних напоїв, особливо коктейлі і напівсолодкі вина, калорійні самі по собі, оскільки містять велику кількість цукру. До того ж алкоголь розпалює апетит і послаблює почуття самоконтролю, що стає причиною того, що ви запросто можете переїсти.

3. БУДЬТЕ АКТИВНИМИ
На відпочинку зовсім не обов'язково багато годин проводити у тренажерному залі або бігати вранці, але і лежати зірочкою на пляжі всю відпустку теж не варто. Більше гуляйте, виїжджайте на екскурсії на природу, плавайте, грайте в волейбол на пляжі і т. д. Рухайтесь якомога більше. Якщо у готелі є ліфт – користуйтесь сходами.

4. ВЕЧЕРЯЙТЕ ЧИМОСЬ ЛЕГКИМ

Вибирайте для вечері продукти, які будуть добре насичувати, але при цьому не викличуть відчуття тяжкості у шлунку. Увечері можна їсти рибу, морепродукти, курячу грудку, овочі, нежирну молочну продукцію.

 Пише Радіо Максимум

Стрічка новин