Фотопроєкт: зелені сади на транспортних засобах у постпандемічному світі

Фотопроєкт: зелені сади на транспортних засобах у постпандемічному світі

Так французький дизайнер хоче закликати людей зменшити споживання електроенергії.

З початком пандемії Covid-19 дорожній рух, світова торгівля і попит на авіаперельоти різко скоротилися. Французький дизайнер Ніколя Абделькадер створив фотосерію, де запропонував нове застосування для транспортних засобів, що працюють на паливі, — перетворити їх у гігантські контейнери для рослин. Про це пише inspired.com.ua з посиланням на CNN Style.

У фотопроєкті «The Urgency to Slow Down» (Терміновість уповільнення) дизайнер представив постпандемічний світ. Роботи Абделькадер зробив під час карантину у Парижі. Так він хоче закликати зменшити споживання електроенергії і спонукати людей замислитися про те, у який світ ми повернемося після пандемії.

Запропоноване Абделькадером бачення невикористовуваних літаків — це зелені сади, що проростають з відкритих фюзеляжів. Інші відредаговані зображення показують дерева і кущі, що проростають зі спортивних автомобілів, вантажівок, танків, таксі  і кораблів.

"Я хотів, щоб люди могли ставити під сумнів своє «поточне» місце у світі, їхнє ставлення до природи і вплив їхніх рішень — особливо споживацьких — на біорізноманіття у цілому», — сказав Абделькадер. «Так, планета Земля хвора. Так, це страшно. Але щоб зцілити її і зцілити нас, нам більше, ніж будь-коли, потрібні радісні перспективи і позитивні меседжі, які допоможуть нам бути колективно творчими".

Стрічка новин