У Полтаві відновили приміщення для стерилізації і перетримки безпритульних тварин

У Полтаві відновили приміщення для стерилізації і перетримки безпритульних тварин

У Полтавській державній обласній лікарні ветеринарної медицини розпочало свою роботу відремонтоване сучасне приміщення для перетримки і стерилізації безпритульних тварин обласного центру. У ньому одночасно зможуть перебувати більше 15 бездомних тварин.

Тут, відповідно до міської програми "Скорочення популяції безпритульних тварин гуманними методами", можна буде безкоштовно стерилізувати бездомних котів і собак.

Приміщення відремонтоване і оснащене всім необхідним за сприяння ветеринарних лікарів Полтавської обласної державної  лікарні ветеринарної медицини. Договір про співпрацю від 20 березня 2020 року № 3- 3Д, укладеного з Полтавським комунальним автотранспортним підприємством  КТП –  1628 і ветеринарними лікарями Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Тут проводитимуть загальний огляд безпритульних тварин, стерилізацію, чіпування, вакцинацію та профілактичні заходи (такі тварини мають жовті кліпси на вухах). З початку цього року спеціалісти ветеринарної лікарні уже простерилізували більше п’ятисот тварин, йдеться на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Лікарня забезпечена всім необхідним устаткуванням для надання ветеринарних послуг  – апаратом  для ультразвукового обстеження, рентген – апаратом, електрокардіографом,світловим  мікроскопом, приладами та реактивами для проведення біохімічних досліджень, хірургічним  обладнанням, столами для лікування тварин.

В окремому приміщенні побудовані вольєри для утримання собак на період проведення стерилізації та проходження реабілітаційного післяопераційного періоду, які оснащені кондиціонером та обігрівачами УФО. Тобто, взимку тварини не мерзнутимуть, а влітку – не відчуватимуть спеки.

Стрічка новин