З 2025 року знання англійської мови офіцерами ЗСУ планують зробити обов'язковим

З 2025 року знання англійської мови офіцерами ЗСУ планують зробити обов'язковим

Хомчак назвав це "амбітним завданням".

Головнокомандувач збройних сил України Руслан Хомчак заявив про те, що з 2025 року планують зробити володіння англійською мовою обов'язковим для офіцерів ЗСУ. Про це він розповів за підсумками телефонної розмови з начальником штабу оборони Великої Британії Ніколасом Картером.

"Ми поставили амбітне завдання - до 2025 року для кожного офіцера знання англійської мови має стати обов'язковою умовою проходження служби у Збройних силах України", - процитувала Хомчака пресслужба Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

За його словами, досягнення сумісності з країнами-членами Північноатлантичного альянсу і нарощування бойових можливостей — це пріоритет розвитку Збройних сил України. Під час розмови Хомчак зазначив стратегічних радників високого рівня за вагомий внесок у реформування української армії. Він подякував за консультації генералам Гордону Месенджеру і Алану Річмонду. У свою чергу Ніколас Картер запропонував спланувати і провести спільні навчання з підрозділами Сухопутних військ ЗСУ. Хомчак підтримав таку пропозицію. Він висловив надію на те, що більш детально навчання можна буде обговорити під час особистої зустрічі.

Стрічка новин