У Полтаві 8 наставників пройшли навчання

У Полтаві 8 наставників пройшли навчання

Вони готові допомагати дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування.

З метою надання допомоги таким дітям у підготовці до самостійного життя шляхом розвитку їхнього фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей, навичок самозабезпечення, вирішення своїх побутових потреб в Україні нещодавно була запроваджена нова форма участі у вихованні дитини, позбавленої батьківського піклування – наставництво. Це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

У Полтаві вже пройшли відповідне навчання 8 наставників і вони готові допомагати дітям – сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування. Одного з наставників Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді залучив до співпраці у роботі з особою з числа дітей – сиріт. Хлопець випускається з інтернатного закладу та потребує допомоги у підготовці до самостійного життя.

Фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб обговорив з наставником важливі питання, які стосуються подальшого навчання хлопця, облаштування його житла та інші побутові питання, разом випрацювали план спільних дій, підготував угоду про співпрацю, повідомили в Полтавській міській раді.

Стрічка новин