Солдата з Полтавщини поранило під час вибуху на донецькому полігоні

Солдата з Полтавщини поранило під час вибуху на донецькому полігоні

Нині Володимир Максименко знаходиться у Харківському військовому шпиталі з множинними осколковими пораненнями на тілі. Лікарям довелося ампутувати солдату одну руку, а за другу руку продовжують боротися. 

Про це повідомляють на сторінці "Ветеранського братерства Карлівщини".

"ДБР почало розслідування щодо інциденту. Ми постійно на зв‘язку з волонтерами та лікарями Харківського військового шпиталю, тож про будь-які зміни нас неодмінно попередять в найкоротші терміни. Хто збирає кошти для Володимира - ми не знаємо, можливо кошти збираються дійсно йому, можливо ні – ми поки не знаємо", – йдеться у дописі.

Володимир Максименко родом з с. Розумівка, Карлівського району. Він з самого початку війни, з 2014, захищає мирне небо України. У 2014 році на фронті загинув його брат, також боєць поховав рідну матір. Тож хлопець лишився фактично сиротою, без підтримки рідних.

14 квітня 2020 року близько 11 год. 40 хв. у ході проведення планових навчальних стрільб з 82-мм міномету, що проходили на одному з військових полігонів на території Донецької області, стався вибух міномету. Під час вибуху один з Захисників загинув, ще вісім хлопців було поранено. Серед них і Володимир Максименко.

Стрічка новин