Приймальне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні відкриють влітку

Приймальне відділення Полтавської обласної клінічної лікарні відкриють влітку

Попри карантин, роботи з реконструкції приймального відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфософського не припиняють. 

Головний лікар Григорій Оксак розповів про нові можливості приймально-діагностичного відділення. Після ремонту за добу там прийматимуть від 100 до 200 хворих на госпіталізацію. Приміщення буде розділено на зони: ургентні хворі не будуть контактувати з тими, хто приїхав на планову госпіталізацію. Багатьом пацієнтам перша допомога буде надана одразу.

Уже повністю завершено ремонт діагностичних приміщень МРТ та КТ, закуплено необхідне обладнання. Також у закладі вже виконано монтаж внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, вентиляції, опалення, електропостачання, системи оповіщення про пожежу. Встановлено нові ліфти.

Нині будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи в реєстратурі: обладнують зал очікування, роздягальню. Обіцяють у червні завершити роботи.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту лікарні становить 53,3 мільйони гривень. Фінансування з обласного бюджету в поточному році – 15,4 мільйонів гривень.

Полтавська обласна клінічна лікарня імені М. В. Скліфосовського є одним із восьми опорних медзакладів області. Всього в Україні планують створити 220 таких лікарень, які матимуть необхідну інфраструктуру та потужності для надання екстреної медичної допомоги.

Стрічка новин