З 6 квітня транспорт у Полтаві перевозитиме винятково працівників життєзабезпечувальних галузей

З 6 квітня транспорт у Полтаві перевозитиме винятково працівників життєзабезпечувальних галузей

Медики, поліцейські, комунальники, продавці та аптекарі – неповний список тих, хто із понеділка ще зможе скористатись громадським транспортом. Про це йдеться у новій редакції урядової постанови від 11 березня 2020 р. № 211. 

Згідно з пунктом 9 документу, забороняється здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі. 

Водночас, заборона не поширюється на перевезення легковими автомобілями та пасажирські перевезення обраного переліку працівників різних сфер і галузей, що забезпечують життєдіяльність міста. Про це інформує Полтавська міська рада.

Щоб означені категорії громадян могли скористатися транспортом, керівники перелічених підприємств мають видати своїм підлеглим спеціальні посвідчення, або іменні довідки з місця роботи. Дійсними вони будуть тільки за наявності паспорта чи іншого посвідчення особи.

Стрічка новин