Українці в Польщі в разі коронавірусу зможуть отримати безкоштовне лікування

Українці в Польщі в разі коронавірусу зможуть отримати безкоштовне лікування

Усі громадяни України, які зараз перебувають у Польщі, зможуть у разі необхідності отримати безкоштовні тести на виявлення коронавірусу та безкоштовне лікування.

Про це розповів речник Міністерства охорони здоров’я Польщі Войцєх Андрусєвич, повідомляє UATV. Так, представник МОЗ відповів на питання, чи матимуть можливість лікуватися українці без медичного страхування або ті, страховий поліс яких не покриває тривалого перебування в лікарні.

“Кожному, хто потрапляє до лікарні з підозрою на зараження коронавірусом, гарантовано безкоштовне проведення тестів і лікування, яке покривається з бюджету польської держави”, – зазначив він.

У Польщі наразі перебувають приблизно 1-1,5 мільйона трудових мігрантів з України. Кількість осіб, у яких виявили коронавірус, у Польщі вже становить 51. Напередодні одна людина померла.

В Україні зараз є три підтверджені випадки захворювання на коронавірус – два у Чернівецькій області та один на Житомирщині. У Радомишлі Житомирської області, де госпіталізували з коронавірусом 70-річну жінку, яка повернулася з Польщі, відсьогодні запроваджують надзвичайну ситуацію. Там, зокрема, призупиняють рух громадського транспорту та роботу ринків. 

Як свідчать дані онлайнкарти поширення COVID-19 від Дослідницького центру системних наук та інженерії Університету Джонса Хопкінса, станом на ранок 13 березня, по всьому світу коронавірусом заразилися 128 343 людини, загинули 4720, одужали 68 324.

Стрічка новин