Українцям радять тимчасово відмовитися від поїздок в Італію

Українцям радять тимчасово відмовитися від поїздок в Італію

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Італії у зв’язку з поширенням у цій країні захворювання, викликаного Covid-19.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС.

"У зв’язку з подальшим загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в Італії захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Італійської Республіки", - наголосили у зовнішньополітичному відомстві.

Водночас, громадян України, які наразі перебувають в країні, МЗС просить стежити за рекомендаціями, що розроблені Міністерством охорони здоров’я Італії. У разі підвищеної температури тіла, кашлю, утрудненого дихання або при поверненні з країн, найбільш ураджених коронавірусом, МЗС радить телефонувати на номер "гарячої" лінії 1500. МЗС також просить громадян України відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в Італії, генерального консульства України в Мілані, генконсульства України в Неаполі та МЗС України.

"У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися за номерами "гарячих ліній" на території Італії до Посольства України в Італії (+39 3519 886 823), генерального консульства України в Мілані (+39 3487 254 038) та генерального консульства України в Неаполі (+39 327 736 48 22)", - йдеться у повідомленні.

9 березня очільник уряду Італії Джузеппе Конте заявив, що з 10 березня суворі заходи карантину проти коронавірусу, які включають заборону публічних зібрань, поширюються на всю територію країни. Зокрема, громадянам буде дозволено виїжджати тільки на роботу та у зв'язку з нагальними сімейними потребами. Глава уряду додав, що заходи, які запроваджуються з вівторка, спрямовані на захист найуразливіших членів суспільства. В Італії коронавірусом хворіють 9 172 особи, 463 людини померли.

Стрічка новин