Полтавські бігуни у рамках онлайн-змагання #УКРАЇНАБІЖИТЬ увійшли до трійки переможців

Полтавські бігуни у рамках онлайн-змагання #УКРАЇНАБІЖИТЬ увійшли до трійки переможців

49 чоловік у рамках проєкту в середньому пробігли 49, 185 км. Загальний результат допоміг їм отримати 3 місце серед 25 бігових чатів інших міст.

Проєкт #УкраїнаБіжить об’єднує кілька десятків міст. Кожне з них має свій Telegram-чат. Бігуни через спеціального бота надсилають свої результати. Залік у кілометрах ведеться як по кожному учаснику чату, так і по всьому місту. Далі можна через спеціальні команди в особисті повідомлення боту — наприклад, «Міста» або «Рейтинг» — побачити ці результати.

Чат полтавських бігунів нині налічує 88 чоловік (https://t.me/PoltavaRunning). За минулий тиждень 49 людей — звітували про свої результати.

Відстані полтавських спортсменів в рамках проєкту різні — від 180 км до 7,5 км. Кожен подоланий кілометр — внесок бігуна у загальний результат онлайн-змагання. Так, бігуни Полтави загалом здолали 2 410 км, що допомогло посісти третє місце за минулий тиждень. Разом всі учасники подолали 20 865 км.

Одна з особливостей проєкту — відсутність звітності у вигляді фото трекеру. Все тримається на чесності учасників бігової спільноти між собою. Організатори зазначають, приєднатися до чату може кожен полтавець, який бігає чи збирається почати це робити. Посилання тут.

Стрічка новин