Людям з інвалідністю пропонують безкоштовно навчатись ІТ-спеціальностям

Людям з інвалідністю пропонують безкоштовно навчатись ІТ-спеціальностям

Міністерство соціальної політики разом із Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» презентували соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

У його межах людей з інвалідністю запрошують на безкоштовне навчання ІТ-спеціальностям. Курси відбуваються онлайн. Після закінчення навчання його учасники можуть подавати заявки на конкурси на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. Реєстрація охочих взяти участь у проєкті стартувала 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові та кілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Ознайомитись із проєктом можна за посиланням https://education.msp.gov.ua/. Зареєструватись – перейшовши за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.

Довідково. В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менше ніж 20% працевлаштовані. При цьому 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб із 2 та 1 групами можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Мета соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» – надання всім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Стрічка новин