Навесні з Полтавщини призвуть на строкову військову службу на 213 осіб більше, ніж торік

Навесні з Полтавщини призвуть на строкову військову службу на 213 осіб більше, ніж торік

На Полтавщині розпочалася підготовка до весняного призову громадян на строкову військову службу. Порівняно з минулим роком, за Указом Президента України, кількість призовників цього року має збільшитися на 25 %.

Про це повідомив обласний військовий комісар Дмитро Губський на нараді у голови Полтавської облдержадміністрації.

«Нині районним і міським військовим комісаріатам визначено мінімальну кількість призовників, яких до початку відправок 1 квітня потрібно зарахувати до складу команд поповнення в кількості 875 осіб, що на 213 осіб більше, ніж торік», – повідомив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату, полковник Дмитро Губський.

Частково збільшити кількість призовників, за словами комісара, можна за рахунок новацій призовної кампанії. Указом Президента передбачено призов осіб, які досягли 18 років. Міністерство оборони України надіслано рекомендації головам призовних комісій щодо розгляду питання надання відстрочки непридатним за станом здоров’я громадянам України 18-19 років. У разі бажання громадян зазначеної категорії проходити строкову військову службу – здійснювати призов у встановленому порядку (за їхньою письмовою згодою).

Стрічка новин