На Полтавщині працює 3 пункти реєстрації на ЗНО-2020

На Полтавщині працює 3 пункти реєстрації на ЗНО-2020

Один з яких – у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» діє пункт реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання для випускників минулих років, учнів професійно-технічних закладів, студентів навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації у рамках договору про співробітництво між Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та Національним університетом імені Юрія Кондратюка.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Процедура реєстрації залежить від того, чи проходитиме особа державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Адреса пункту реєстрації у Національному університеті імені Юрія Кондратюка»:

м. Полтава, Полтавська область, 36000, проспект Першотравневий, 24, центральний корпус (Центральний), ауд. 123  (1 поверх)

Контактні телефони: (0532) 561 948, (0532) 561 604.

Відповідальна за пункт реєстрації  – Світлана Іванівна Ревенко. 

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00 

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу, що знаходиться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Список документів та матеріалів, необхідних для реєстрації – за посиланням: http://testportal.gov.ua/registr/

Стрічка новин