У Миргороді відкрилася виставка місцевої вишивальниці

355 вишивок на різну тематику у доробку майстрині-вишивальниці Алли Сіваченко. Її виставку відкрили у Миргородському краєзнавчому музеї.

В експозиції – вишиті картини на релігійну тематику, портрети письменників, культурних і політичних діячів, картини з побуту, квіти, коні, картини із елементами натюрморту, вишиті рушники.

Денис Щука, відвідувач виставки

- Тут справді дуже багато вишитих картин, які вражають поєднанням кольорів. Як людина підбирала ці нитки, дійсно, вражає, оскільки людина талановита, довго це вишивала. І, дійсно, стали схожі на оригінальні картини, які малювали відомі художники.

Лариса Педченко, начальник відділу культури Миргородської міської ради

- Людина, яка є взірцем для нашого міста. Взірцем відношення до себе, до культури. Людина-майстриня. Її роботи несуть у собі духовність, красу, ніжність, вишуканість і витонченість.

Алла Сіваченко вишивкою займається більше 30 років. До виходу на пенсію працювала лікарем-педіатром. Відвідувачі її виставки переконують: професії лікаря і вишивальниці мають багато спільного. Результат їхньої праці – для людей, їх фізичного і духовного здоров’я.

Алла Сіваченко, майстриня-вишивальниця

- Вишивати дуже люблю. Уже вирішила: треба давати відпочинок рукам і своїй уяві. Але неможливо зупинитися. Хоча всього вишити не можливо, на жаль.

Стрічка новин