Подружжя Єрмолаєвих відзначило 65-у річницю сімейного життя

Залізне весілля. Полтавське подружжя Єрмолаєвих днями відзначило 65-у річницю сімейного життя. Попри постійні поїздки з одного міста в інше, пара залишається разом до сьогодні. Один одного підтримують та люблять, розповідають діти та онуки. Родина 40 років тому переїхала з Росії в Полтаву. Тут живуть і зараз. Про історію сім'ї, яка втратила дитину, пережила багато інших бід, та все ж чоловік з дружиною залишаються разом, – далі у сюжеті Марини Покшіної.

Анна Єрмолаєва показує сімейні світлини. На них вона разом із сестрою. А ось на цьому фото вона уже заміжня разом із чоловіком Ігорем. Познайомилися 65 років тому у місті Мурманську, в Росії. Там вони й народилися. Пані Анна тоді гуляла з подругою. До них підійшли два офіцери, аби щось запитати. 

Анна Єрмолаєва, дружина

- Почали знайомитися, і так вийшло, що в нас руки хрест-навхрест вийшли. І вони кажуть: тут буде весілля, але ж як може бути весілля. Він не у місті служив, а там, за містом, кілометрів 30, два чи три рази він приїздив, ми зустрілися і все. Подали документи, нас розписали, тоді місяць чекати не треба було.

Два місяці знайомства та три зустрічі – і одразу зареєстрували шлюб. Із молодим чоловіком Анна об'їхали пів Росії. Рік-два живуть в одному місці, ділиться Анна, і потім їдуть далі. У тому ж 1955 році, за словами жінки, у них народився перший син. 

Анна Єрмолаєва, дружина

- Через три роки в мене народжується другий син. І ось із цією дитиною 4,5 місяці ми поїхали на Ямал. Там страшні снігопади, урагани. І раптом він захворів, а там ні лікарів, нічого, одна військова частина, і один лікар батальйонний, укол зробив, наче все нічого, а він уночі задихнувся.

Згодом народився й третій син. Остання служба Ігоря, розповідає він, була у Забайкаллі. Звідти вислали матеріали і тут, у Полтаві, побудували для переселенців цей будинок. Тут подружжя мешкає і зараз. Тоді Ігор Єрмолаєв вийшов на пенсію. На сьогодні у ювілярів – двоє дітей та двоє онуків. Старший син – Анатолій Єрмолаєв. Він зізнається: пишається своїми батьками. Мовляв: вони все життя поряд і постійно підтримують один одного.

Анатолій Єрмолаєв, старший син подружжя 

- Скільки я пам'ятаю, куди б вони не їздили, у них там був «запорожець» – машина така, вони об'їздили всю область: гриби, ягоди, там було багато покинутих садків, сливи, яблука – вони збирали все. Сусідам, нам роздавали, самі робили варення і так далі.

Зараз подружжя так само їздить по гриби, вирощує на дачі овочі та постійно допомагає дітям та онукам.

Стрічка новин