Як позбутися похмілля: найкорисніші поради

Як позбутися похмілля: найкорисніші поради

Новий рік -  всі дуже весело гуляли і святкували. От тільки наступного ранку настрій буде не настільки хорошим, адже у більшості буде досить сильно боліти голова. Саме тому ми вирішили розповісти вам, що робити при похміллі і як позбутися головного болю.

У першу чергу потрібно вивести з організму всі токсини. Тут точно допоможе промивання шлунка, або клізма. Але якщо вам не хочеться цього робити, то на допомогу прийдуть абсорбенти. Звичайно, найпростіший – це активоване вугілля. Також, набагато дієвішим буде «Ентеросгель».

Крім цього, щоб позбавитися від похмілля, потрібно відновити водний баланс в організмі. Для цього нам потрібно пити багато рідини. Підійде мінеральна вода, цитрусові соки, зелений чай з лимоном, компоти, розсоли огірків або помідорів. Так само нам потрібно нормалізувати стан нервової системи. І в цьому кращим помічником для нас буде гліцерин. Таблетки слід розсмоктувати по 1 штуці кілька разів на день. Гарні в такому випадку молочні продукти і натуральний квас.

Не забуваємо, що після п'янки організм потребує не тільки води, але і мінералів та вітамінв. Потрібно з'їсти щось корисне. Тут прекрасно підійдуть бульйон, риба, овочі або фрукти. Потрібно наситити організм киснем і підвищити життєвий тонус. Найкращий засіб – це фізичні навантаження. Вони повинні бути посильними і не викликати перевтоми. Можна зробити дихальну гімнастику. Також, щоб позбавитися від похмілля можна прийняти контрастний душ. Це не тільки підбадьорить вас, але і чудесним чином відновить сили.

Але незважаючи ні на що, намагайтеся не виконувати важкої роботи. Краще всього вам допоможе денний сон. Після цього самопочуття буде значно кращим. Тепер ви знаєте, як позбавитися від похмілля. Кілька цих порад точно допоможуть вам пережити ранок після Нового року.

Стрічка новин