У Полтаві пройшов благодійний вечір «Подаруй дитині казку»

«Подаруй дитині казку!». Така акція напередодні пройшла в Полтавській міській раді. Її вже одинадцятий рік поспіль проводять волонтери громадської організації «Наш Шлях». Головна особливість – подарунок замість вхідного квитка. 

Хол Полтавської міської ради має незвичний вигляд. Тут – імпровізована сцена, фотозона та гуляють казкові персонажі. Жінки також виглядають інакше, ніж зазвичай: вони – не в ділових костюмах, а у вишуканих сукнях.

Іван Чабан, голова ГО «Наш Шлях»

- Головна ідея цього заходу – подарувати діткам свято, привітати з Новим роком. Це діти, перш за все, з малозабезпечених родин, інваліди, діти-сироти. Тобто, такі вразливі категорії населення. Ми їх вітаємо вже давно, але саме такий формат у нас виник минулого року. Ми думали, як залучити більше спонсорів, партнерів, і як один з варіантів нам запропонували скористатися цією локацією.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Міська рада – історична будівля. Я впевнений в тому, що подібні заходи тут проводились і раніше. Міська дума тут розташовувалась з самого початку, і я думаю, якщо покопатися в історії, то ми знайдемо масу прикладів проведення подібних заходів.

Особливе не лише місце проведення акції «Подаруй дитині казку!», а й квитки. Гості мають принести з собою солодощі, іграшки, канцелярські товари та інше.

Наталія Удовіченко, заступниця голови ГО «Наш Шлях»

- В мене була така ситуація в дитинстві, коли всім подарував Дід Мороз подарунки, а мені ні, бо мама гроші не заплатила. І це настільки в мені засіло, що я хотіла, щоб для тих дітей, для яких ми можемо щось зробити, це не повторилося. Щоб вони повірили, що дива існують.

За словами присутніх, обирати подарунки їм до вподоби і коштів на це зовсім не шкода.

Ірина Яресько, учасниця акції «Подаруй дитині казку»

- Я взагалі люблю обирати подарунки, тим паче – для дітей, і коли ти знаєш, що робиш добру справу. Я придбала книжки. Я думаю, це корисний подарунок.

Ольга Правденко, учасниця акції «Подаруй дитині казку»

- Насправді, я дуже довго обирала і вагалася, чи купити якусь ляльку, чи машинку, чи що розвиває. Врешті я зупинилась на такому килимку. Його дитина може складати, як пазл, і разом з тим гратися. Там є спеціальна траса, на якій можна машинками гратися.

З 25 грудня до 5 січня 2020 року всі ці подарунки будуть вручені малозабезпеченим родинам, які мають дітлахів до 10 років. З новорічними святами їх вітатимуть благодійники у костюмах Дідуся Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв.

Стрічка новин