В Опішні відкрили новий спортзал

Там тренуватимуться школярі, новостворена футбольна команда, кілька волейбольних та баскетбольних клубів.

Спортзал урочисто відкрили у День Святого Миколая. Одразу й перевірили, наскільки комфортно там займатися спортом. Цього дня у закритому манежі відбулися місцеві волейбольні змагання та міні-футбольні поєдинки.

Новий спортивний осередок облаштували у колишній котельні. В реконструкцію вклали близько мільйона гривень.

Микола Різник, голова селищної ради Опішнянської ОТГ

- У цю суму входило утеплення заміна даху, повністю зробили фасад, підлогу, внутрішні роботи, опалення. В опаленні застосували нову сучасну технологію, де вітродуйки опалюють, опалюється дровами, дров’яний котел, який нагнітає тепле повітря.

Євген Ігнатченко, працівник із благоустрою Опішнянської ОТГ

- Використовуємо зараз новий котел «Маяк». Підтримуємо температуру у спортивній залі, щоб було тепло діткам тренуватися. Зима на носі все-таки.

Юлія Перепелиця, працівниця із благоустрою Опішнянської ОТГ

- Діти дуже задоволені. Тут тренується дуже багато дітей. Їм все подобається, дуже тепло.

В Опішні чільну увагу приділяють розвитку спорту. Створено дитячу футбольну команду. Є секція карате, розвивається баскетбол та волейбол.

Микола Різник, голова селищної ради Опішнянської ОТГ

- Ми створили усі умови, купили м’ячі, сітки – все-все, що потрібно. І тепер будемо відроджувати, я надіюся, опішнянський футбол, і в тому числі дорослий. Так само є п’ять волейбольних команд – такі дворові, яким теж ніде було займатися. Зараз ми їм надамо все для того, щоб вони, можливо, на спортивному рівні прославляли Опішню.

До речі, скоро громаду у чемпіонаті області з футболу представлятиме клуб «Опішня». Для його підтримки, каже Микола Різник, навіть виділено відповідне фінансування.

Микола Різник, голова селищної ради Опішнянської ОТГ

- Щоб молоде покоління дивилося, хотіло бути у цій команді, хотіли брати участь. І тоді у них в голову не лізтимуть дурні думки, щось вживати чи займатися якимись не тими речами. Я думаю, цей спортзал буде повністю забитий людьми, які будуть бажати займатися тут.

Стрічка новин