Хотіли діалогу, але не вийшло

Люди, які проживають по вулицях Січових стрільців, Гастелло, Тургенєва, Родини Русових втомилися чекати обіцяного. Тож провели зібрання, куди запросили представників міської ради та підприємств. Чим закінчилася зустріч знає Анна Ружін. 

12-00. Саме на цю годину була призначена зустріч мешканців з представниками міської ради по частині житлово-комунального господарства, прендставниками підприємств «Полтавагаз», «Полтаваобленерго» та  «Полтававодоканал». Проблем як і питань в людей багато.Ямкового ремонту чекають не один рік, скаржаться і на відсутність дитячих майданчиків.  

Наталія Глова, помічник голови вуличного комітету 

- У нас є люди, які живуть на схилі. Я дуже прошу показати, ці дороги. Яка ще проблема з дорогою? Оця вулиця Січових стрільців іде вниз, воно під нахилом. Сіллю не посипано та піском. У нас була вагітна жінка, то їй довелося народжувати в машині МЧС. 

Але найбільше людей обурила поведінка підприємства «Полтавагаз». Кажуть, 2 доби сиділи без газу. 

Наталія Глова, помічник голови вуличного комітету 

- У нас були обліплені всі стовпи, що газ буде відключено через аварійну ситуацію. Коли ми запитали у людей, які працювала на ГРП, то це було планове. Акція полягала в тому, що на наші вулиці запустили бригади слюсарів, які говорили, що ми повинні заколючити з «Полтавагаз» договір на обслуговування. 

Але не зустріч до людей прийшов лише представник з Київської районної ради. До діалогу про проблеми так і не дійшла черга, адже повідомлень про причини неявки - люди не знають. Тим не менш, здаватися не планують. 

Стрічка новин