Кабмін підписав меморандум з тютюновими виробниками

Кабмін підписав меморандум з тютюновими виробниками

Мінекономіки очікує, що на ринку будуть створені рівні правила гри.

Уряд і найбільші вітчизняні виробники тютюнових виробів - British American Tobaco, Imperial Tobaco Ukraine, Japan Tobaco International, Philip Morris - підписали "Меморандум про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів і підтримки конкурентного середовища для всіх учасників". Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. У міністерстві очікують, що завдяки підписанню документа створять рівні правила гри на ринку, будуть протидіяти незаконній торгівлі та ухилення від сплати податків.

"У Меморандумі, зокрема, йдеться про наміри обговорення змін в методології адміністрування 5% податку з роздрібних продажів тютюновими виробами, розробці пропозицій щодо ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, впровадженні системи відстеження переміщення тютюнових виробів", - йдеться в повідомленні.

Дистрибуційна компанія "Тедіс Україна" і тютюнові виробники оскаржуватимуть рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про штраф у 6,5 млрд грн за антиконкурентні узгоджені дії.

Стрічка новин