БО «Світло надії» відзначила двадцять років діяльності

Її заснували близько десяти ВІЛ-позитивних людей. Це відбулося в Полтаві у грудні 1999-го року, розповів виконавчий директор організації Роман Дрозд. За його словами, нині в організації – майже 280 працівників, а кожного року допомогу «Світла надії» отримують близько двадцять тисяч людей.

Це свято на честь річниці благодійної організації «Світло надії».

Роман Дрозд, виконавчий директор БО «Світло надії»

- 20 років назад організація створилася, коли люди, які жили з ВІЛ-позитивним статусом, не отримували лікування. Й вони об’єдналися для того, щоб зберегти своє життя й відстоювати життя інших людей, які хворіють на ВІЛ-інфекцію.

Роман Дрозд каже: нині «Світло надії» допомагає наркозалежним людям, хворим на туберкульоз, безхатченкам та жінкам, які зазнали сімейного насилля. 

Роман Дрозд, виконавчий директор БО «Світло надії»

- Загалом, близько 20 тисяч осіб щороку отримає допомогу від нашої організації, яку ми надаєм разом з нашими партнерами, які також запрошені на це свято. У нашій команді працюють різні фахівці – це соціальні працівники, це психологи, це юристи.

В організації «Світло надії» Віктор Шило працює більше шести років. 

Віктор Шило, керівник молодіжного центру БО «Світло надії» 

- Ми працюємо з підлітками та молоддю. Загалом наш віковий поріг – це 14-24 роки. Організовуємо дозвілля, проводимо великі заходи. Наприклад, квести, брейн-ринги, інформаційні заходи, тренінги, щоб наша молодь була здоровою, активною і була успішною у своїх починаннях й стартапах.

У 2016-му році до організації «Світло надії» за допомогою звернувся Олексій Омеляненко.

Олексій Омеляненко, звернувся за допомогою до БО «Світло надії»

- Вийшло так, що я лишився без квартири й потрапив у не дуже доброзичливе товариство. Тому вийшло так, що я почав вживати наркотики й вчиняти різні злодіяння. Вся команда зі мною працювала: психологи й волонтери зі мною працювали. Мені навіть запропонували роботу.

Благодійну організацію «Світло надії» заснували шостого грудня 1999-го року в Полтаві. Організація діє на території Полтавської області.

Стрічка новин