У Полтаві стартував благодійний проєкт «Ялинка Янголів»

Вже 16 років поспіль полтавці із благодійної організації «Реабілітаційний центр «Вихід Є!» з нагоди новорічних та різдвяних свят творять дива. Чарівником для малечі може стати кожен бажаючий. Що для цього потрібно зробити, знає Юлія Хаврель.

У торговельно-розважальному центрі «Київ» поставили першу ялинку. Вона прикрашена не звичайними новорічними іграшками, а ось такими паперовими янголятками. На кожній з них – по три дитячих мрії. 

Наталія Шамота, координатор проєкту «Ялинка янголів»

- Кожен небайдужий може прийти, обрати собі янголятко й купити один з трьох подарунків, які замовила. Напередодні Нового року ми спільно з автошколою «Магістраль» розвеземо подарунки.

Свої побажання писали діти з особливими потребами, які перебувають в інтернатах, позбавлені батьківського піклування або ж батьки яких загинули в АТО. Здебільшого вони просять ляльок «Лол», конструктори, машинки на управлінні, а деякі – повернутися додому. 

Ліза Петрушка, волонтер 

- Я була приємно здивована, тому що за дві години до нас підійшло 9 осіб.

Взяти участь у благодійному проєкті «Ялинка янголів» вирішили і ось ці два юнака. Кажуть, на добрі справи грошей не шкода. Тим паче, перед Новим Роком. 

Олександр Сімон, учасник благодійного проєкту «Ялинка янголів»

- В новогоднее чудо верю. Только делают его люди.

Благодійний проєкт «Ялинка янголів» проводять вже 16-й рік поспіль. Саме так виконують мрії 300 дітей.

Стрічка новин