Шишацькі та Диканські поліцейські спілкувалися з школярами

Шишацькі та Диканські поліцейські спілкувалися з школярами

Учні 10 - 11 класів опорного закладу “Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського” відвідали Шишацьке відділення поліції. Діти мали змогу познайомитесь із представником кожної служби місцевої поліції.

Інспектор ювенальної превенції Інна Орманжі розповіла юним гостям про основні методи роботи поліції, засоби індивідуального захисту та озброєння, що перебувають в користуванні поліцейських. Насамкінець зустрічі, обговорили питання про можливість отримання вищої освіти та змоги працювати в подальшому в поліції. А з учнями Диканської школи ім. Гоголя спілкувався інспектор ювенальної превенції Диканського відділення поліції Олександр Карпенко.

Зустріч відбулася у рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право» та на виконання Комплексної програми захисту прав дітей. 

Присутні обговорили питання щодо підвищення загального рівня правової культури, виховання у дітей поваги до закону і прав людини, розуміння відповідальності за порушення цих прав, розширення знань щодо прав та обов’язків, захисту своїх прав гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Стрічка новин